Meja operasi manual TY cocok kanggo operasi toraks lan abdomen, THT, obstetri lan ginekologi, urologi lan ortopedi, lan liya-liyane.
Rangka, kolom, lan dhasaré digawe saka baja tahan karat, gampang diresiki lan tahan korosi.
Meja operasi mekanik diangkat lan diturunake nganggo pompa oli pedal, sing mlaku kanthi lancar, aman, lan bisa dipercaya. Kabeh mesin liyane dioperasikake nganggo gir mekanik.
Meja operasi hidrolik iki mbutuhake pelat sikil sing bisa dilipat, dicopot, lan dicopot, lan gampang diatur. Meja iki nduweni dasar awujud T.
1.Fungsi Rotasi
Meja operasi manual bisa diputer 360°, dokter bisa nyetel sudut miturut postur awak sajrone operasi, sing nambah ruang operasi sajrone operasi. (Opsional)
2.Ganti Cepet menyang Posisi Fleksibel
Meja operasi mbutuhake 200°tonjolan (fleksi) ing lumahing meja sekaligus kanthi ngoperasikake gagang, sing bisa digunakake kanggo ngganti fungsi jembatan lumbar.
3. Meja Lapis Ganda
Meja iki mbutuhake meja komposit lapisan ganda, koefisien panyerepan sinar-X sing endhek, lan efek perspektif definisi dhuwur.
4. Bahan Baja Tahan Karat
Rangka, dasar, kolom pengangkat, lan struktur transmisi utama kabeh digawe saka baja tahan karat 304, sing gampang diresiki lan digosok, tahan asam lan korosi, saengga njamin ora bakal teyeng.
5. Penyesuaian Hidrolik lan Manual
Angkat lan nurunake meja operasi hidrolik nggunakake jinis pompa lenga pedal, sing mlaku kanthi lancar, aman, lan bisa dipercaya. Kabeh gerakan liyane dioperasikake dening endhas transmisi gir mekanik.
Pparameter
| Barang Model | Meja Operasi Manual TY |
| Dawane lan Ambane | 2020mm * 500mm |
| Elevasi (Munggah lan Mudhun) | 1010mm/760mm |
| Pelat Kepala (Munggah lan Mudhun) | 45°/70° |
| Pelat Mburi (Munggah lan Mudhun) | 75°/ 15° |
| Pelat Sikil (Munggah / Mudhun / Metu) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Mundur Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Miring Lateral (Kiwa lan Tengen) | 20°/ 20° |
| Elevasi Jembatan Ginjel | ≥110mm |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200 kg |
| Garansi | 1 Taun |
SAksesoris standar
| Ora. | Jeneng | Kuantitas |
| 1 | Layar Anestesi | 1 Potong |
| 2 | Dhukungan Awak | 1 Pasangan |
| 3 | Dhukungan Lengen | 1 Pasangan |
| 4 | Sandhingan Pundhak | 1 Pasangan |
| 5 | Kruk Lutut | 1 Pasangan |
| 6 | Klem Pangiket | 1 Set |
| 7 | Kasur | 1 Set |