Meja operasi elektro-hidrolik iki dipérang dadi 5 bagéan: bagean sirah, bagean mburi, bagean bokong, rong bagean sikil sing bisa dipisahaké.
Bahan serat transmisi cahya dhuwur ditambah geser horisontal 340mm njamin ora ana titik buta sajrone pemindaian sinar-X.
Meja operasi elektro-hidrolik iki dilengkapi sistem kontrol ganda kanggo njamin operasi tanpa masalah.
Iki bisa dilengkapi rangka sirah multifungsi lan rangka traksi ortopedi.
Fungsi reset siji tombol, bisa mulihake posisi horisontal asli. Fleksi siji tombol lan fleksi mbalikke, fungsi papan sikil listrik, ngirit akeh wektu.
Iki cocok kanggo macem-macem operasi, kayata operasi weteng, obstetri, ginekologi, THT, urologi, anorektal lan ortopedi, lan liya-liyane.
1.Permukaan Meja sing Luwih Dawa lan Luwih Amba
Dawane permukaan meja operasi elektro-hidrolik bisa tekan 2180mm, lan jembare bisa tekan 550mm, sing cocog kanggo kabutuhan sawetara klompok khusus lan uga bisa nggawe pasien luwih nyaman.
2. Sistem Kontrol Ganda
Meja operasi elektro-hidrolik dilengkapi sistem ganda kontrol utama/pengontrol tambahan kanggo njamin operasi tanpa masalah.
3.Fleks &Fleksibel maneh & Reset siji tombol
Fungsi reset siji tombol, bisa mulihake posisi horisontal asli, fleksi siji tombol lan fleksi mbalikke
4. Pelat Kaki sing Disesuaikan Listrik Opsional
Desain modular plug-in saka pelat sikil bisa nyetel pelat sikil kanthi listrik, sing ngirit wektu nyetel posisi.
5. Baterei sing bisa diisi ulang
Meja operasi listrik-hidrolik TDY-Y-2 dilengkapi baterei sing bisa diisi ulang kanthi kinerja dhuwur, sing bisa nyukupi kabutuhan 50 operasi. Ing wektu sing padha, meja iki uga duwe catu daya AC kanggo nyedhiyakake energi listrik kanggo njamin keamanan maksimal.
Pparameter
| ModelBarang | Meja Operasi Elektro-Hidraulik TDY-Y-2 |
| Dawane lan Ambane | 2170mm * 550mm |
| Elevasi (Munggah lan Mudhun) | 1100mm/ 690mm |
| Piring Kepala (Munggah/Mudhun/Fleksibel) | 45°/ 90°/ 40° |
| Pelat Mburi (Munggah lan Mudhun) | 85°/ 40° |
| Pelat Sikil (Munggah / Mudhun / Metu) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Mundur Trendelenburg | 30°/ 30° |
| Miring Lateral (Kiwa lan Tengen) | 20°/ 20° |
| Elevasi Jembatan Ginjel | 100mm |
| Geser Horisontal | 350mm |
| Posisi nol | Siji tombol, standar |
| Fleksi/ Refleks | Operasi Kombinasi |
| Papan Sinar-X | Opsional |
| Panel Kontrol | Standar |
| Tombol mandheg darurat | Standar |
| Sistem elektro-motor | Chaoger saka Taiwan |
| Tegangan | 220V/110V |
| Frekuensi | 50Hz / 60Hz |
| Kompaksi Daya | 1.0 KW |
| Baterei | Ya |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 300 kg/ 350 kg |
| Garansi | 1 Taun |
Aaksesoris
| Ora. | Jeneng | Kuantitas |
| 1 | Layar Anestesi | 1 potong |
| 2 | Dhukungan Awak | 1 pasang |
| 3 | Dhukungan Lengen | 1 pasang |
| 4 | Dhukungan Pundhak | 1 pasang |
| 5 | Dhukungan Sikil | 1 pasang |
| 6 | Gagang Jembatan Ginjel | 1 potong |
| 7 | Kasur | 1 Set |
| 8 | Klem Pangiket | 8 potong |
| 9 | Klem Pangiket Dawa | 1 pasang |
| 10 | Kontrol Jarak Jauh | 1 potong |
| 11 | Saluran Listrik | 1 potong |
| 12 | Oli Hidrolik | 1 kaleng lenga |