Kabeh tutup digawe saka baja tahan karat 304, gampang diresiki lan didisinfeksi.
Bahan serat transmisi cahya dhuwur cocok kanggo panggunaan sinar-X.
Desain kasur sing luwih amba ngidini pasien turu ing meja operasi kanthi luwih nyaman.
Meja operasi elektro-hidrolik TDY-G-1 nganggo sistem kontrol hidrolik canggih, katup elektromagnetik sing andal, lan pompa lenga saka Taiwan, njamin kinerja sing sepi lan stabil.
1.Ultra-rendahPposisi
2. Pelat sirah sambungan ganda
3.Bpaukuman-ing ginjelBpunggung bukit
4. Baterei sing bisa diisi ulang
5. Rem Mekanik
| Barang Model | Meja OR Listrik-Hidrolik TDY-G-1 |
| Dawane lan Ambane | 2080mm * 550mm |
| Elevasi (Munggah lan Mudhun) | 820mm / 520mm |
| Pelat Kepala (Munggah lan Mudhun) | 45°/90° |
| Pelat Mburi (Munggah lan Mudhun) | 80°/ 20° |
| Pelat Sikil (Munggah / Mudhun / Metu) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Mundur Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Miring Lateral (Kiwa lan Tengen) | 15°/ 15° |
| Elevasi Jembatan Ginjel | 110mm |
| Sistem elektro-motor | Chaoger saka Taiwan |
| Tegangan | 220V/110V |
| Frekuensi | 50Hz / 60Hz |
| Kompaksi Daya | 1.0 KW |
| Baterei | Ya |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200 kg |
| Garansi | 1 Taun |
SAksesoris standar
| Ora. | Jeneng | Kuantitas |
| 1 | Layar Anestesi | 1 potong |
| 2 | Dhukungan Awak | 1 pasang |
| 3 | Dhukungan Lengen | 1 pasang |
| 4 | Dhukungan Pundhak | 1 pasang |
| 5 | Dhukungan Sikil | 1 pasang |
| 6 | Dhukungan Sikil | 1 pasang |
| 7 | Gagang Jembatan Ginjel | 1 potong |
| 8 | Klem Pangiket Dawa | 1 pasang |
| 9 | Klem Pangiket | 8 potong |
| 10 | Remote Tangan | 1 potong |
| 11 | Saluran Listrik | 1 potong |
| 12 | Pedal | 1 Pasangan |