1.Kasur Busa Tanpa Busa
Kasur cetak meja pemeriksaan ginekologi listrik nggunakake teknologi pembusa mulus paling anyar, sing nambah kenyamanan pasien kanthi signifikan.
2.Bahan tahan korosi
Kabeh tutup meja pemeriksaan ginekologi listrik digawe saka bahan sing unggul, sing tahan korosi, gampang diresiki lan didisinfeksi.
3. Saklar Sikil
Dilengkapi saklar sikil, kanthi fleksibel ngontrol macem-macem gerakan meja pemeriksaan obstetrik.
4.Aksesoris Serbaguna
Saliyané sandaran pundhak standar, tali pundhak, gagang, sandaran sikil, pedal sikil, baskom sampah, lampu pemeriksaan ginekologi utawa kursi dokter uga kasedhiya opsional.
Parameter
| ModelBarang | Meja Pemeriksaan Ginekologi Elektrik FD-G-1 |
| Dawane lan Ambane | 1800mm * 550mm |
| Elevasi (Munggah lan Mudhun) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg Walik | 14°/ 17° |
| Pelat Mburi (Munggah lan Mudhun) | 60°/10° |
| Sistem elektro-motor | Jiecang |
| Tegangan | 220V/110V |
| Frekuensi | 50Hz / 60Hz |
| Kompaksi Daya | 1.0 KW |
| Baterei | Ya |
| Kasur | Kasur Tanpa Seamless |
| Bahan Utama | ABS |
| Kapasitas Beban Maksimum | 150 kg |
| Garansi | 1 Taun |
SstandarAksesoris
| Ora. | Jeneng | Kuantitas |
| 1 | Dhukungan Lengen | 1 pasang |
| 2 | Piring Sikil | 1 Set |
| 3 | Kasur | 1 set |
| 4 | Gagang | 1 pasang |
| 5 | Saklar Sikil | 1 Set |