Meja operasi mobile TDY-2 nduweni amben lan kolom baja tahan karat 304 lengkap, gampang diresiki lan anti polusi.
Permukaan meja dipérang dadi 5 bagean: bagean sirah, bagean mburi, bagean bokong, lan rong bagean sikil sing bisa dicopot.
Meja operasi mobile TDY-2 bisa dipindhah nganti jarak 340mm, nyedhiyakake area perspektif sing apik kanggo C-arm sajrone operasi, lan bisa digunakake karo kothak film sinar-X.
Papan sirah sambungan dobel, papan sikil sing bisa diatur liwat pegas gas. Gunakake roda bisu merek Jerman. Ana uga fungsi reset siji tombol, tekuk siji tombol, lan anti-tekuk minangka opsional.
Meja operasi listrik multifungsi iki cocok kanggo macem-macem operasi, kayata operasi weteng, kebidanan, ginekologi, THT, urologi, anorektal lan ortopedi, lan liya-liyane.
1.Pelat sirah sambungan ganda
Pelat sirah sambungan ganda saka meja operasi listrik iki bisa nyetel dhuwure headboard kanthi bebas, saengga pasien duwe sudut sirah sing nyaman nalika nindakake operasi ing posisi sing beda-beda.
2. Leg Plate bisa dadi Kontrol Listrik utawa Kontrol Pegas Gas
Pelat sikil bisa dikontrol nganggo pegas gas utawa bisa diupgrade dadi kontrol listrik.
3. Sistem Kontrol Ganda Opsional
Kontroler tangan lan kontrol panel opsional nawakake pangayoman ganda kanggo operasi.
4.Kastor Gedhe
Roda TENTE impor Jerman, tahan aus lan ora ana swarane.
5. Baterei sing bisa diisi ulang
Meja operasi listrik TDY-2 dilengkapi baterei sing bisa diisi ulang kanthi kinerja dhuwur, sing bisa nyukupi kabutuhan 50 operasi. Ing wektu sing padha, meja iki uga duwe catu daya AC kanggo nyedhiyakake energi listrik kanggo njamin keamanan maksimal.
6.Pilihan Opsional Liyane
Reset siji tombol opsional, fungsi fleksi positif lan fleksi mbalikke.
Pparameter:
| ModelBarang | Meja Operasi Listrik Seluler TDY -2 |
| Dawane lan Ambane | 2100mm * 550mm |
| Elevasi (Munggah lan Mudhun) | 1000mm/700mm |
| Pelat Kepala (Munggah lan Mudhun) | 45° 90° |
| Pelat Mburi (Munggah lan Mudhun) | 90°/ 17° |
| Pelat Sikil (Munggah / Mudhun / Metu) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Mundur Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Miring Lateral (Kiwa lan Tengen) | 15°/ 15° |
| Elevasi Jembatan Ginjel | ≥110mm |
| Geser Horisontal | 345mm |
| Fleksi/ Refleks | Operasi Kombinasi |
| Papan Sinar-X | Opsional |
| Panel Kontrol | Standar |
| Sistem elektro-motor | Jiecang |
| Tegangan | 220V/110V |
| Frekuensi | 50Hz / 60Hz |
| Kompaksi Daya | 1.0 KW |
| Baterei | Ya |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200 kg |
| Garansi | 1 Taun |
Aksesoris Standar
| Ora. | Jeneng | Kuantitas |
| 1 | Layar Anestesi | 1 potong |
| 2 | Dhukungan Awak | 1 pasang |
| 3 | Dhukungan Lengen | 1 pasang |
| 4 | Dhukungan Pundhak | 1 pasang |
| 5 | Dhukungan Sikil | 1 pasang |
| 6 | Dhukungan Sikil | 1 pasang |
| 6 | Gagang Jembatan Ginjel | 1 potong |
| 7 | Kasur | 1 Set |
| 8 | Klem Pangiket | 8 potong |
| 9 | Klem Pangiket Dawa | 1 pasang |
| 10 | Remote Tangan | 1 potong |
| 11 | Saluran Listrik | 1 potong |