Meja operasi listrik TDG-1 duwé limang klompok aksi utama: elevasi permukaan amben sing bisa diatur listrik, kemiringan maju lan mundur, kemiringan kiwa lan tengen, elevasi pelat mburi, lan rem.
Penampilan sing apik, awak, dasar, kolom pengangkat, lan rel sisih operasi listrik iki kabeh digawe saka baja tahan karat berkualitas tinggi, kanthi polesan sing dhuwur, tahan korosi lan kekuatan mekanik sing dhuwur.
Nyetel macem-macem posisi meja operasi listrik kanthi cerdas, nganggo kontrol siji tombol. Iki nggunakake aktuator listrik LINAK, sing ora ana swarane, presisi lan biaya perawatan murah. Desain rodha gedhe, ora ana swarane lan dekompresi anti-seismik.
Meja operasi listrik iki cocok kanggo macem-macem operasi, kayata operasi weteng, obstetri, ginekologi, THT, urologi, anoreksia lan ortopedi, lan liya-liyane.
1.AangularApangaturanwkaroGas Spring
Sambungan pelat mburi lan pelat sikil meja operasi listrik TDG-1 dilengkapi struktur pendukung silinder pegas gas, sing nggawe macem-macem penyesuaian kanthi alus, tanpa swara, lan bebas getaran, nalika kanthi efektif nglindhungi struktur sendi lan nyegah pasien tiba.
2.Aktuator Linear Listrik LINAK
Panggunaan batang dorong listrik ngilangake kebutuhan staf medis kanggo ngontrol posisi meja operasi kanthi manual. Mung perlu nyekel remot kontrol, gampang lan ngirit tenaga kerja. Dibandhingake karo perawatan meja operasi hidrolik sawise dodolan, meja operasi listrik uga nyuda biaya perawatan sawise dodolan. Sajrone proses penyesuaian, batang dorong listrik bisa diposisikake kanthi luwih akurat, lan proses penyesuaian kasebut sepi banget.
3. Basis Tipe Y
Dasar amben nganggo desain bentuk Y, sing ora mung cocog karo desain ergonomis, nambah stabilitas meja operasi listrik, nanging uga nyedhiyakake luwih akeh ruang sikil kanggo staf medis, saengga staf medis bisa nyedhaki pasien kanthi luwih cedhak.
4. Aksesoris Serbaguna
Dilengkapi tali pundhak, tali pergelangan tangan, tali sikil, lan tali awak kanggo njamin pasien sing lagi dibius umum ora tiba nalika operasi. Pelat sikil, sandaran tangan, penyangga awak, lan penyangga sikil kabeh dilengkapi bantalan busa memori kanggo njamin kenyamanan operasi lan sirkulasi cairan awak normal sajrone operasi.
5. Ldesain kastor arger
Dasar meja operasi mekanik listrik dirancang nganggo roda gedhe (diameter≥100mm), sing fleksibel kanggo diobahake. Roda munggah nalika ngerem, dasar amben ana ing kontak sing kuwat karolemah, lan stabilitase apik.
6. Baterei Terpasang
Yen listrik mati, baterei sing dipasang bisa ndhukung 50 operasi.
Pparameter
| ModelBarang | Tabel Operasi Listrik TDG-1 |
| Dawane lan Ambane | 2050mm * 500mm |
| Elevasi (Munggah lan Mudhun) | 890mm/690mm |
| Pelat Kepala (Munggah lan Mudhun) | 60°/ 60° |
| Pelat Mburi (Munggah lan Mudhun) | 90°/ 17° |
| Pelat Sikil (Munggah / Mudhun / Metu) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Mundur Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Miring Lateral (Kiwa lan Tengen) | 20°/ 20° |
| Elevasi Jembatan Ginjel | ≥110mm |
| Fleksi/ Refleks | Operasi Kombinasi |
| Panel Kontrol | Opsional |
| Sistem elektro-motor | Linak |
| Tegangan | 220V/110V |
| Frekuensi | 50Hz / 60Hz |
| Kompaksi Daya | 1.0 KW |
| Baterei | Ya |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200 kg |
| Garansi | 1 Taun |
SAksesoris standar
| Ora. | Jeneng | Kuantitas |
| 1 | Layar Anestesi | 1 potong |
| 2 | Dhukungan Awak | 1 pasang |
| 3 | Dhukungan Lengen | 1 pasang |
| 4 | Dhukungan Sikil | 1 pasang |
| 5 | Gagang Jembatan Ginjel | 1 potong |
| 6 | Kasur | 1 Set |
| 7 | Remote Tangan | 1 potong |
| 8 | Saluran Listrik | 1 potong |