Meja operasi listrik TDY-1 nganggo sistem operasi motor push rod listrik kanggo mesthekake yen bisa ngrampungake macem-macem pangaturan postur sajrone operasi, kalebu ngangkat meja, miring maju lan mundur, miring kiwa lan tengen, lipatan pelat mburi lan translasi.
Meja operasi listrik multifungsi iki cocok kanggo macem-macem operasi, kayata operasi weteng, obstetri, ginekologi, THT, urologi, anorektal lan ortopedi, lan liya-liyane.
1. Kasedhiya ing Pemindaian Sinar-X
Meja PFCC bisa digunakake kanggo mindhai sinar-X sajrone operasi. Meja operasi listrik TDY-1 bisa dipindhah luwih saka 300mm, nyedhiyakake area perspektif sing apik kanggo C-arm sajrone operasi, lan bisa digunakake karo kothak film sinar-X.
2. Sistem Kontrol Ganda Opsional
Kontroler tangan lan kontrol panel opsional nawakake pangayoman ganda kanggo operasi.
3. Baterei sing bisa diisi ulang
Meja operasi listrik TDY-1 dilengkapi baterei sing bisa diisi ulang kanthi kinerja dhuwur, sing bisa nyukupi kabutuhan 50 operasi. Ing wektu sing padha, meja iki uga duwe catu daya AC kanggo nyedhiyakake energi listrik kanggo njamin keamanan maksimal.
4. Kreteg Ginjel Terpasang
Kreteg lumbar sing dibangun ing njero, trep kanggo dokter nindakake operasi empedu lan ginjel
Parameter
| Barang Model | Meja Operasi Listrik TDY-1 |
| Dawane lan Ambane | 2070mm * 550mm |
| Elevasi (Munggah lan Mudhun) | 1000mm/700mm |
| Pelat Kepala (Munggah lan Mudhun) | 45°/90° |
| Pelat Mburi (Munggah lan Mudhun) | 75°/ 20° |
| Pelat Sikil (Munggah / Mudhun / Metu) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Mundur Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Miring Lateral (Kiwa lan Tengen) | 15°/ 15° |
| Elevasi Jembatan Ginjel | ≥110mm |
| Geser Horisontal | 300mm |
| Fleksi/ Refleks | Operasi Kombinasi |
| Papan Sinar-X | Opsional |
| Panel Kontrol | Standar |
| Sistem elektro-motor | Jiecang |
| Tegangan | 220V/110V |
| Frekuensi | 50Hz / 60Hz |
| Kompaksi Daya | 1.0 KW |
| Baterei | Ya |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200 kg |
| Garansi | 1 Taun |
Aksesoris Standar
| Ora. | Jeneng | Kuantitas |
| 1 | Layar Anestesi | 1 potong |
| 2 | Dhukungan Awak | 1 pasang |
| 3 | Dhukungan Lengen | 1 pasang |
| 4 | Dhukungan Pundhak | 1 pasang |
| 5 | Dhukungan Sikil | 1 pasang |
| 6 | Dhukungan Sikil | 1 pasang |
| 6 | Gagang Jembatan Ginjel | 1 potong |
| 7 | Kasur | 1 Set |
| 8 | Klem Pangiket | 8 potong |
| 9 | Klem Pangiket Dawa | 1 pasang |
| 10 | Remote Tangan | 1 potong |
| 11 | Saluran Listrik | 1 potong |