1.Posisi Ultra-Endhek
Dhuwur minimal meja operasi oftalmologi bisa diatur nganti 500mm. Sistem penggerak elektromagnetik sing misuwur iki stabil, andal, lan bebas gangguan sajrone operasi. Iki minangka pilihan sing paling apik kanggo oftalmologi lan bedah THT.
2.Pelat Kepala sing Bisa Dicopot
Pelat sirah sing bisa dicopot gampang dikontrol nganggo gir mekanik.
Desain cekung ing tengah bantal headboard nyukupi syarat ergonomis.
3. Lumahing Amba
Ambane permukaan bisa tekan 550mm, saengga pasien bisa turu kanthi luwih nyaman
4. Saklar Sikil Fleksibel
Sudut pelat mburi lan pelat sikil bisa diatur liwat saklar sikil, sing trep kanggo dokter kanggo nyetel posisi pasien menyang posisi sing paling ideal sajrone operasi oftalmologi.
5. Rem Kelopak
Rem pedal mekanik luwih cepet, trep, aman lan bisa dipercaya.
6. Kursi Dokter Opsional
Kursi dokter bisa nyetel sandaran tangan, sandaran punggung, lan dhuwur kursi.
Parameter
| Barang Model | Meja Operasi Oftalmik Listrik TDG-2 |
| Dawane lan Ambane | 2080mm * 550mm |
| Elevasi (Munggah lan Mudhun) | 700mm / 500mm |
| Pelat Kepala (Munggah lan Mudhun) | 45°/90° |
| Pelat Mburi (Munggah lan Mudhun) | 45°/ 20° |
| Piring Sikil (Munggah lan Mudhun) | 45°/ 20° |
| Geser Horisontal | 300mm |
| Sistem elektro-motor | Jiecang |
| Tegangan | 220V/110V |
| Frekuensi | 50Hz / 60Hz |
| Kompaksi Daya | 1.0 KW |
| Baterei | Ya |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200 kg |
| Garansi | 1 Taun |
Aksesoris Standar
| Ora. | Jeneng | Kuantitas |
| 1 | Batang Infus | 1 Set |
| 2 | Papan Lengan | 1 Pasangan |
| 3 | Baki Instrumen | 1 Set |
| 4 | Klem Pangiket | 1 Set |
| 5 | Kasur | 1 Set |
| 6 | Saklar Sikil | 1 Set |