Meja obstetrik serbaguna FD-G-2 akeh digunakake kanggo persalinan, pemeriksaan ginekologi, lan operasi.
Awak, kolom, lan dasar meja pangiriman listrik digawe saka baja tahan karat 304, sing tahan korosi lan gampang diresiki.
Pelat sikil bisa dicopot, sing kondusif kanggo pemulihan pascaoperasi.
Sistem kontrol ganda, ora mung liwat remot kontrol genggam, nanging uga liwat saklar sikil.
Aksesoris lengkap, standar nganggo versi penyangga sikil, pedal, baskom lemah nganggo filter, lan lampu pemeriksaan ginekologi opsional.
Basis sing bentuke kaya huruf U ora mung kondusif kanggo stabilitas meja operasi, nanging uga nyedhiyakake ruang sikil sing cukup kanggo dokter supaya bisa ngurangi rasa kesel.
1.Sistem Kontrol Ganda
Kontroler tangan lan saklar sikil nindakake kontrol sekunder kanggo njamin keamanan operasi lan nggayuh macem-macem posisi.
2. Pelat Sikil sing Bisa Dicopot
Pelat sikil meja pangiriman listrik sing bisa dicopot nggampangake istirahat pasca operasi lan nyuda rasa nyeri pasca operasi
3.304 Baja Tahan Karat
Kabeh tutup meja operasi ginekologi digawe saka baja tahan karat 304 kualitas dhuwur. Awet, gampang diresiki lan didisinfeksi.
4. Basis awujud U
Dasar meja obstetri ginekologi sing bentuke kaya huruf U ora mung nambah area kontak antarane dasar lan lemah lan ndadekake luwih stabil, nanging uga nyedhiyakake ruang sikil sing cukup kanggo kerja staf medis kanggo nyuda rasa kesel.
5. Aksesoris Serbaguna
Saliyané sandaran pundhak standar, tali pundhak, gagang, sandaran sikil, pedal sikil, baskom sampah, lan lampu pemeriksaan ginekologi uga kasedhiya opsional.
Pparameter:
| ModelBarang | Meja Pangiriman Listrik FD-G-2 |
| Dawane lan Ambane | 1880mm * 600mm |
| Elevasi (Munggah lan Mudhun) | 940mm/680mm |
| Pelat Mburi (Munggah lan Mudhun) | 45°10° |
| Pelat Kursi (Munggah lan Mudhun) | 20° 9° |
| Piring Sikil Metu | 90° |
| Tegangan | 220V/110V |
| Frekuensi | 50Hz / 60Hz |
| Baterei | Ya |
| Kompaksi Daya | 1.0 KW |
| Kasur | Kasur Tanpa Seamless |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200kg |
| Garansi | 1 Taun |
SstandarAksesoris
| Ora. | Jeneng | Kuantitas |
| 1 | Dhukungan Lengen | 1 pasang |
| 2 | Gagang | 1 pasang |
| 3 | Piring Sikil | 1 potong |
| 4 | Kasur | 1 set |
| 5 | Wadhah Limbah | 1 potong |
| 6 | Klem Pangiket | 1 Pasangan |
| 7 | Kruk Lutut | 1 Pasangan |
| 8 | Pedal | 1 Pasangan |
| 9 | Remote Tangan | 1 potong |
| 10 | Saklar Sikil | 1 potong |